telefón:
+421 911 810 001
email
eGov-Obstarávania verejný portál pre zverejňovanie zákaziek  

O službe eGov-Obstarávania

Obchodné podmienky

Služba eGov-Obstarávania umožňuje registrovaným používateľom jednoduchým spôsobom zabezpečiť zverejňovanie verejných obstarávaní.

Systém bol navrhnutý a vyvinutý v úzkej spolupráci s odbornými pracovníkmi mestských a obecných úradov, ktorí naďalej spolupracujú na jeho zdokonaľovaní.

Hlavnou výhodou služby eGov-Obstarávania je, že môžete začať využívať plne funkčný systém prakticky ihneď po registrácii, pričom nemáte žiadne vstupné náklady, ani nemusíte sa ani zaoberať vývojom alebo údržbou vlastného riešenia. Stačí vyplniť objednávací formulár, my Vám zašleme prihlasovacie údaje a môžete začať zverejňovať Vaše obstarávania.

Aby ste sa nezáväzne mohli presvedčiť o jej kvalite, môžete službu využívať prvých 7 dní nezáväzne a zdarma! Ak nebudete spokojní, stačí krátka správa aj bez udania dôvodov a Vašu registráciu zrušíme.

Služba eGov-Obstarávania je súčasťou profesionálneho eGovernment balíka služieb pre samosprávy, ktoré sú už úspešne nasadené vo viacerých obciach a mestách (Bratislava-Staré Mesto, Svätý Jur, Devín, Cífer a ďalšie).

eGov-Obstarávania sa dajú veľmi jednoducho integrovať do webového sídla verejného obstarávateľa - umiestnením linku na vlastnú stránku alebo vložením obsahu priamo na stránku na vlastnom webovom sídle (prostredníctvom iFrame).

Prečítajte si aj kompletné Obchodné podmienky používania portálu.

Obstarávatelia Dodávatelia

Obchodné podmienky

Obstarávatelia

Služba eGov-Obstarávania umožňuje registrovaným obstarávateľom jednoduchým spôsobom zabezpečovať zverejňovanie verejných obstarávaní.

Objednávka služby

 1. Vyplňte nezáväznú objednávku
 2. Kontaktujeme Vás a vytvoríme Vám používateľské účty
 3. Môžete sa prihlásiť a zverejňovať!

Aby ste sa nezáväzne mohli presvedčiť o jej kvalite, môžete službu využívať prvých 7 dní nezáväzne a zdarma! Ak nebudete spokojní, stačí krátka správa aj bez udania dôvodov a Vašu registráciu zrušíme.

Prvé zverejnenie

 1. Pred prvým zverejnením vypľníte kontaktné osoby
 2. Zvolíte typ zákazky: § 9 / nadlimitná / podlimitná
 3. Vypľníte názov, cenu, CPV... a priložíte dokument
 4. Skontrolujete údaje a zákazku zverejníte!
 5. Zákazka sa odteraz zobrazuje na portáli a na Vašom webe (integrácia cez iFrame)

Šetríte náklady

Výhodou služby eGov-Obstarávania je, že môžete začať využívať plne funkčný systém prakticky ihneď po registrácii, pričom nemáte žiadne vstupné náklady, ani sa nemusíte zaoberať vývojom alebo údržbou vlastného riešenia. Vaše obstarávania sú prístupné širokému okruhu dodávateľov, takže obdržíte lacnejšie ponuky!

Navrhnuté spoločne s Vami

Služba poskytuje funkcionalitu, ktorá je v súlade s aktuálnym znením zákona o verejnom obstarávaní a s požiadavkami na formu a obsah zverejnení, ktorá je zaužívaná na mestských a obecných úradoch. Systém bol navrhnutý a vyvinutý v úzkej spolupráci s odbornými pracovníkmi mestských a obecných úradov, ktorí naďalej spolupracujú na jeho zdokonaľovaní. Sme otvorení akýmkoľvek pripomienkam.

Súčasť profesionálneho eGovernment riešenia

Služba eGov-Obstarávania je súčasťou profesionálneho eGovernment balíka služieb pre samosprávy, ktoré sú už úspešne nasadené vo viacerých obciach a mestách Bratislava-Staré Mesto, Svätý Jur, Devín, Cífer a ďalšie

Integrácia do webového sídla

eGov-Obstarávania sa dajú veľmi jednoducho integrovať do webového sídla verejného obstarávateľa - umiestnením linku na vlastnú stránku alebo priamym vložením obsahu prostredníctvom iFrame.

Dodávatelia

Špeciálna ponuka!

Všetkým dodávateľom ponúkame možnosť zaregistrovať sa na portáli a denne dostávať emailom informáciu o všetkých nových zákazkách.

 1. Vyplňte nezáväznú objednávku
 2. Kontaktujeme Vás a vytvoríme Vám zasielanie notifikácií na vybranú emailovú adresu

Automatické zasielanie notifikácií

— pripravovaná funkcionalita —

 1. Po registrácii sa prihláste do svôjho účtu
 2. Aplikujte filter na výber obstarávaní vyhovujúcich Vášmu záujmu
 3. Nastavte k filtru spôsob zasielania automatických notifkácií
 4. O všetkých nových obstarávaniach ste teraz informovaný emailom!
Kontakt
eGov Systems spol. s r.o.
Brigádnická 27
841 08 Bratislava
 
telefón: +421 911 810 001
email:
www.eGovSystems.sk
gray-logo
eGov-Obstarávania |
eGov-Obstarávania je služba umožňujúca rýchle a jednoduché zverejnenie zákaziek vo verejných obstarávaniach. Obce, školy a iné právnické osoby môžu efektívne využívať svoj profil verejného obstarávateľa, ktorý sa zobrazí na portáli, no ľahko môže byť zabudovaný aj na ich webové sídlo.